top of page

Amazon SPN

Amazon SPN nedir? Amazon’da Satış Yapmak için Önemli midir?Amazon SPN, Amazon Service Provider Network yani Amazon Hizmet Sağlayıcı Ağı demektir. Yani Amazon’un, satıcıların işlerini geliştirmek, hızlandırmak ve daha kolay bir forma sokabilmek için Amazon’un onayladığı üçüncü taraf hizmet sağlayan firmalara vermiş olduğu bir yetkidir. Bir diğer deyişle, Amazon'daki global satıcılara e-ticaret ve e-ihracat yolculuklarındaki çeşitli aşamalarında (eğitim, fotoğrafçılık, kataloglama, listeleme, lojistik, hesap yönetimi ve daha fazlası) yardımcı olan üçüncü taraf profesyonellerden oluşan ve doğrudan Amazon tarafından onaylanan bir ağdır. Amazon, bölge ve hizmet bazlı olarak Amazon SPN olan firmaları, Amazon SPN sitesinde listelemektedir.


Amazon SPN Linkine buradan ulaşabilirsiniz.


Sizin de göreceğiniz üzere Amazon’un onayladığı resmi eğitim partnerlerinden olan D-ZON Türkiye’den onaylanmış 6 firmadan biridir. Amazon, bu listeye satıcıları alırken pek çok kriteri gözetmekte, pek çok bilgi/belge temin etmelerini istemekte ve ayrıca verilen hizmetin kalitesini de sürekli kontrol etmektedir. Bu nedenle Amazon’da satış yapmaya başlayacaksanız, eğitim almadan önce Amazon eğitim firmalarını incelerken Amazon SPN ağında onaylı olup olmadıklarını da sorgulamanızı tavsiye ediyoruz.


Amazon’da satış yapmak ve e-ticarette başarılı olmak için en doğru seçimleri yapmak ve riskinizi minimize etmek zorundasınız. Risksiz ticaret diye bir şey olmadığının farkında olarak adımlarınızı atmalı ve hareketlerinizi ve seçimlerinizi bu risk ve yatırım planına göre yapmalısınız. Burada önemli olan riskleri en düşük düzeyde tutarak ticaretinizi büyütmek ve karınızı arttırmak olacaktır. Amazon’da satışa başlamak için ilk riskinizi de seçeceğiniz Amazon eğitim ve danışmanlık firması kararınızda alıyorsunuz aslında. Bu nedenle bu aşamada vereceğiniz doğru bir karar, e-ticaretinizin başarısının temelini oluşturacak. Bunun farkında olduğumuz için D-ZON olarak, işimizi ve ailemizi geliştirmek ve birlikte büyümek için sürekli olarak farklı atılımlar yapıyoruz, Amazon SPN ağında var olmak da bunlardan sadece bir tanesi.


D-ZON olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Aklınızdaki tüm soruları sormak için ücretsiz 15 dakikalık görüşmelerimize katılabilir ve dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. Youtube kanalımızı takip ederek tüm güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.


Herkese bol kazançlı ticaretler dileriz.

Comments


bottom of page