top of page

D-ZONER Avantajları

KOMÜNİTE ÜYELİĞİ

D-ZONER'lardan oluşan komünitelerimizde çok büyük bilgi ve tecrübe desteği alırken, iş bazlı ve sürekli ortaklıklar kuruyor, birlikte büyüyoruz!

YATIRIMCI DESTEĞİ

Komünite yatırımcılar ve dış kaynaklardan gelen yatrırımlarımız sayesinde, sermaye problemini ortadan kaldırıyoruz!

DESTEK MERKEZİ

Hızlı ve profesyonel bilgiye erişimin en ulaşılabilir haline sahibiz. Bu şekilde hiç bir zaman yalnız kalmıyor, sürekli maksimum destek yaratabiliyoruz!

KARGO İNDİRİMLERİ

Partner kargo firmalarımız sayesinde, zamanda ve hizmet ücretlerinde çok büyük tasarruflar yaratıyor, lojistik avantajlarımız ile rakiplerimizin önüne geçiyoruz! Gönderilerimizin gümrük işlemleri, arbitrajda profesyonel lojistik partnerlerimiz tarafından güvenle yönetilerek müşterilerimize ulaşıyor!

TEDARİK DESTEĞİ

Komünitelerimizdeki yüzlerce

D-ZONER ile aile olmanın getirilerinden biri, ortak bir tedarikçi havuzu oluşturabilmemiz. D-ZONER olmanın avantajı avantajlarından biri ise D-ZON tedarik desteklerinden faydalanarak tedarikte, hız ve tasarruf kazanabilmektir!

ARA DEPO HİZMETLERİ

Ara depo hizmet sağlayıcıları ile olan güçlü kurumsal anlaşmalarımız sayesinde, ara depo kullanmamız gereken her arbitraj senaryosunda fiyat ve hız avantajı sağlıyoruz!

ÜRÜN BELGELENDİRME

Uluslararası gönderilerimizde doğabilecek olan tüm belge ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, partnerlerimiz ve D-ZON ailesi olarak gönderilerimizi güvene alıyor ve gerekli belgelerin organizasyonunu sağlıyoruz!

REVUS.AI KULLANIM HAKKI

REVUS.AI yapay zeka tabanlı, dünyanın tek Amazon arbitraj yazılımıdır. D-ZON tarafından geliştirilen bu REVUS, yalnızca

D-ZONERLARA özeldir!

bottom of page