top of page


Amazon eğitimi nereden alınır

Amazon’da satış yapmak için Amazon eğitimi nereden alınır? Youtube gibi platformlarda birçok ücretsiz Amazon Eğitimi videosu mevcut. Ancak buradan edineceğiniz bilgilerle Amazon’da satış yapmaya başladığınızda, süreç içerisinde, e-ticaret ve Amazon’da satış yapmakla ilgili bilmediğiniz daha pek çok detay olduğunu göreceksiniz. Bu gibi platformlarda ya da ücretsiz eğitimlerde, her şeyden önce, Amazon’da satışa başlama, Amazon’da satış yapmak ve ticaretinizi büyütmekle ilgili düzenli ve sistematik bir içeriğe ulaşmanız mümkün değil.


Bu nedenle, Amazon’da satış yapmak ile ilgili farkında bile olmadığınız bilgilerin olduğunun ve tam da bu noktada yıllardır geliştirdiğimiz taktiklerin değerinin farkındayız. D-ZON olarak biz, size e-ticaret ve Amazon’da satış yapmanın temelini en sağlam şekilde atma imkanı veriyoruz.


               Peki neden D-ZONER olmalıyım? Neden sizi tercih etmeliyim diyorsanız işte nedenleri:


1)     Sizin için en önemlisi olacağını düşündüğümüz ilk maddemiz, “süresiz danışmanlık desteği” veriyor olmamız. Yani “eğitimi verdik, 6 ay da yanında olduk. Hadi görüşürüz!” demiyoruz. Başarıya ulaşmanız, işinizi büyütmeniz ve hayallerinizi gerçekleştirmeniz için sürecin her evresinde yanınızda oluyor ve tüm sorunlarınıza birlikte çözüm buluyoruz. Bununla birlikte yıllardır büyüyen birikimimizi ve yüzlerce verdiğimiz eğitim sonucu edindiğimiz tecrübeleri size de aktarıyoruz. Ürün analizlerinden kargolama aşamasına kadar tüm süreçlerde profesyonel ekiplerimizle sürekli desteğimizi üzerinizde tutuyoruz.


2)     “Bu işe başladık, eğitimi aldık, ürün bulduk ama maddi sorunlarım var hocam” diyenler için yatırımcı desteği sağlıyoruz. Eğitimde manevi olarak desteğimize ek olarak, maddi olarak da arkanızda duruyoruz, belirli bir başarıya ulaşmış D-ZONERlara özel olarak ürünlerinizi ve ticaretinizi devam ettirmeniz için yatırımcı desteklerimizle hayallerinize ve başarıya ulaşmanızı garanti altına alıyoruz.


3)     Sürekli güncellenen müfredatımız ile sürekli gelişiyor ve sizi de geliştiriyor, Amazon’da geride kalmadığınızdan ve güncel bilgileri edindiğinizden emin olarak rakipleriniz ile aranızdaki farkı sürekli açıyoruz.


4)     Eğitim de ödevler vererek konuyu tüm detaylarıyla anladığınızdan emin oluyor, eğer anlamadığınız kısımlar varsa ders tekrarı ile eğitimi pekiştirmenizi sağlıyoruz. Eğitim sonunda bir sınav yaparak hangi konuda eksiklerinizin olduğunu anlıyor ve o konularda tekrar destek veriyoruz.


5)     Kendi kargo firmamız olan SENDZON ile yapacağınız gönderimlerde DZONER’lara özel indirimler yapıyor ve rakiplerinizden daha karlı satışlar yapmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda gümrükleme ve belgeleme desteği ile ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde Amazon depolarına ulaşmasını sağlıyoruz. 


6)     Webkimliğiniz ve Aditor.co şirketlerimizden uygun fiyatlara destek almanızı sağlıyor ve işinizi profesyonelleştirmenizde size destek oluyoruz.


7)     Sadece D-ZONERlera özel, kendi yazılım programımız olan Revus.ai ile ürün araştırma ve tedarik sürecindeki 5-6 saatlik işinizi yarım saate düşürüyor ve ticaretinizi daha kolay bir hale getirmenizi sağlıyoruz.


8)     Özel komüniteler ile sizinle aynı dili konuşan DZONER’ları bir araya getirerek birlikte ticaret yapmanıza ve bir aile içerisinde gelişmenize ve kendinizi bu süreçte yalnız hissetmemenize destek oluyoruz.


9)     D-ZONER buluşmaları ile ailemizi bir araya getiriyor, hem birbirimizin deneyimlerinden öğrenme fırsatı buluyor hem de Amazon’da satış yapmak ve e-ticaret ile ilgili en güncel gelişmeleri birlikte değerlendiriyoruz.


10)  Suspend desteği vermiyoruz. Çünkü, ticaretinizi sağlam temellere oturtmanızı sağlıyor ve suspend olmadan ticaretinizi büyütmeyi öğretiyoruz.

Biz, D-ZON olarak “Birlikte Büyüyoruz!” mottosu ile hem kendimizi hem de ailemizi geliştirmeyi ve sizlerle birlikte sıradan bir Amazon Satıcısı değil bir D-ZONER olarak Amazon’da fark yaratmayı hedefliyoruz.


Tüm bu avantajları ve çok daha da fazlasını elde etmek için D-ZONER olmanız yeterli. Eğitim ve danışmanlık sürecimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için buradan bize ulaşabilir ve ücretsiz 15 dakikalık görüşmelerimize katılarak aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz.


               Herkese bol kazançlı satışlar dileriz.


留言


bottom of page