top of page
AMAZON GİRİŞİMCİSİ.png

ÜRÜN ANALİZİ

TEDARİK BULUCU

LOJİSTİK YÖNETİMİ

GÜMRÜK ALARMI

D-ZON'dan Amazon satıcılarına
yapay zeka desteği!

AMAZON GİRİŞİMCİSİ (1).png

REVUS.AI sadece D-ZONERLARA özel, yapay zeka tabanlı bir ARBİTRAJ YAZILIMIDIR. En temel tanımıyla 10 saat sürebilecek arbitraj süreçlerinin toplamını yarım saat gibi basit bir süreye indirebilen, D-ZON tarafından geliştirilmiş Türkiye'nin ve dünyanın en hızlı kapsamlı ürün analiz programıdır.

AMAZON GİRİŞİMCİSİ (4).png

REVUS.AI NELER YAPABİLİYOR?

5 SANİYEDE 10 ÜLKEDE ÜRÜN ANALİZİ 

Sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yok. REVUS sizin adınıza Amazon için tüm gerekli hesaplamaları yapar ve size tam 10 ülkede analiz sonuçlarınızı 5 saniyede getirir!

TEDARİKÇİ BULMA

REVUS ürünlerinizin tedarikçilerini sizin için bulur! Markalar, toptancılar, distribütörler, bayiler, Amazon ve diğer e-ticaret platformlarından hemde tüm dünyada EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ bir tedarikçi bulma gücüne sahibiz!

GLOBAL LOJİSTİK YÖNETİMİ

REVUS'ın hizmet verdiği 12+ ülkeden ürün alırken, kargo gönderirken hizmet alabileceğiniz REVUS ARA DEPO / LOSJİTİK partner ağından faydalanabilir, bu tip işlemler için her ülkede haricen firma araştırmaları yapmak zorunda kalmazsınız. Tüm ithalat ve ihracat işlemlerinize A'dan Z'ye ayrıcalıklı destek alırsınız!

AYLIK SATIŞ VERİSİ

Dünyanın en iyi AYLIK SATIŞ TAHMİNLEMESİ REVUS'ta! Amazon'da satış tahminlemesi satıcılar için en kritik verilerden biri. Bu kritik veri REVUS dışındaki araçlarda hala en eski yöntemlerle tahminlenirken, REVUS onlarca farklı metriği bir araya getirdi ve bu konu için bir yapay zeka geliştirdi! Bu eşsiz veriyle ticaretinizi güven altına alabilirsiniz!

BUYBOX HESAPLAYICISI

Amazon'da satış yapmadan önce bir üründe ne kadar BUYBOX alacağınızı bilmek harika olmaz mıydı? İşte REVUS bunu sizin için yapıyor! Sizin mağazanızın metriklerine göre, kazanacağınız BUYBOX oranını bularak, bir ürünü ayda  en az, ortalama ya da en çok ne kadar satabileceğinizi size söylüyor!

DETAYLI ANALİZ

REVUS'a ASIN verin ve arkanıza yaslanın! İşte siz REVUS'a bir asin verdiğinizde, 5 saniyede ve 10 ülkede sizin adınıza hesapladıklarının bazıları;
Kargo maliyeti, Varyasyon hesabı, Amazon Pick pack Fee, Amazon referral fee, ürünün geçmişine göre kötü/orta/iyi satış rakamları, ürünün aylık satış miktarı, mağazanız ile bu üründen ayda en kötü/ortalama/en iyi kaç adet satabileceğinizin tahmini, ürünün tedarik fiyatı, ürünün toplam maliyeti, toplam karı, toplam kar oranı, gümrük bilgisi, IP claim ihtimali, ürünün adet maliyeti/karı/kar oranı, gümrük vergisi, ara depo etiket maliyeti...

GÜMRÜK ALARMI

REVUS kendi eğittiği yapay zeka ile, 12+ ülkeden herhangi bir Amazon pazaryerine göndereceğiniz kargoların gümrük gereksinimlerini size 1 saniyenin altında bir sürede söyler! Gümrük partnerleri sayesinde ise tüm kargolarınızı en karlı ve profesyonel şekilde hedef ülkenize göndermenizi sağlar!

IP CLAIM ALARMI

REVUS Amazon'da arbitraj yaparken dikkat etmeniz gereken IP claim konusunda da kendi yapay zekasına sahiptir. Aylar süren Yapay zeka eğitimi ve tamamen Amazon profesyonellerinin bilgilerini dijitalleştirdiği algoritması sayesinde IP claim riski taşıyan ürünleri analiz ettiğinizde sizi uyarıyor!

SEVKİYAT SİMÜLASYONU

Onlarca farklı ürünü bir ülkeden başka bir ülkeye göndermek istediğinizde, lojistik hesabı yaparken manuel yöntemlerle yanılmak çok mümkün! REVUS ile bu hata payını ortadan sevkiyat simülasyonu ile kaldırdık! Tüm ürünlerinizi ve ne kadar göndereceğinizi sizin için hesaplıyoruz,(dilerseniz değiştirebilirsiniz) ve global lojistik partner ağımızından gelen kargo fiyatlarıyla(dilerseniz değiştirebilirsiniz) tüm sevkiyatınızı gümrük süreçleri dahil sizin için 1 saniye gibi kısa bir sürede hesaplıyoruz! Böylece tüm sevkiyatınızın karlılık tahminlerini görebiliyor ve hata payını sıfıra indirebiliyorsunuz!

REVUS SKORU

REVUS' öğreniyor!  Dünya'nın en yetenekli Amazon arbitraj uygulayıcısına dönüşüyor! Dünyanın en iyi Amazon arbitraj satıcısı sizin için analiz ettiğiniz tüm ürünlere bir skor veriyor!

ONA GÜVENİN!

MAĞAZANIZA ÖZEL TAHMİNLER

REVUS içerisinde bulunan yüzlerce hesaplamayı tamamen sizin mağazanıza özel yaparak, size dair en doğru verileri veren dünyanın ilk YAPAY ZEKA TEMELLİ AMAZON ARBİTRAJ YAZILIMIDIR!

AMAZON GİRİŞİMCİSİ (1).png
bottom of page