top of page

BİLMENİZ GEREKENLER

VIDEOLARA ERİŞİM

D-ZON sitesindeki üyelik girişiniz onaylandıktan sonra, web sitemiz üzerinden oturum açarak tüm ana müfredat videolarınıza ve destekleyici ek videolara erişebilirsiniz.

HESAP AÇILIŞI

Panelinizdeki videolar içerisindeki ''Hesap açılışı için gerekli evraklar'' videosunu izleyip, evrak işlemlerinizi tamamladıktan sonra bize ulaşabilirsiniz. Hesap açılış işlemleriniz hızlıca başlayacaktır. Hesap açılışları ile ilgili danışmanınızın iletişim bilgileri sizinle whatsapp üzerinden paylaşılmış olacaktır. Aktif bir Amazon hesabınız varsa bu videoyu izlemenize gerek yoktur. Mevcut aktif hesabınızla ilgili destek beklentinizi de yine aynı ilgili danışmanınız ile karşılayabilirsiniz.

SÜREÇ

Her dersinizi izledikten ve ilgili dersin sınavına girdikten sonra o ders ile ilgili bire bir pratik eğitiminizi de tamamlamanız için ilgili eğitmenimize ulaşıp randevu alabilirsiniz. İlk dersiniz içerisinde nasıl ilerleyeceğinize dair detaylı bir yol haritası size anlatılıyor olacak. Zaman kaybetmeden 1. dersinizi izlemelisiniz!

KOMÜNİTE ÜYELİĞİ

Artık bir D-ZON COMMUNITY üyesi olacaksınız. Komünite üyeliği ve kuralları ile ilgili detaylara paylaşılan linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.d-zon.com.tr/komunite-uyeligi 

GEREKLİLİKLER

Derslerinize 

başlamadan önce bilgisayarınıza ‘’ZOOM’’, ‘’TEAMVIEWER’’, ''ANYDESK'' ve “DISCORD” programlarını bilgisayarınıza  indirmiş olmanız gerekmektedir.

DESTEK MERKEZİ

Destek merkezi, haftanın 7 günü 11:00 – 23:00 arası soru ve problemlerinizi en hızlı çözüme ulaştırabileceğiniz birimimizdir. En hızlı yanıtları almak ve çözümleri üretebilmek için DESTEK MERKEZİNİZE ulaşmanız çok önemlidir.
Destek merkezimizin irtibat bilgileri sizlere whatsapp üzerinden iletilmiş olacaktır.

YETKİLİLER

-MUHAMMET FEHMİ TOKTAY:

1.ders ile 8.ders derse kadar ki  bire bir eğitim ve danışmanlık süreçlerinizde size destek verecek eğitmenimizdir. Derslerinizin videolarını izledikten sonra kendisine ulaşabilirsiniz.

-TAYYİP ŞAHİN :

Hesap açılış işlemleriniz, 9. ders (Pratik eğitimi yoktur, genel sorularınız için kendisine ulaşabilirsiniz.) ve 10. özelinde bire bir eğitiminiz veİLK SEVKİYATINIZDA ürün ve tedarikçi kontrollerini sağlayan, sevkiyat riskinizi minimize eden, güncel piyasa hakimiyeti dolayısıyla dilediğinizde bilgi alabileceğiniz eğitmenimizdir. Kendisinden onay almadan ilk sevkiyatınızı çıkmamanızı tavsiye ederiz.

ONUR AÇIKGÖZ: SENDZON ile kargolarınızı göndermek ve SENDZON ile ilgili bilgi almak için kendisine ulaşabilirsiniz. 

(SENDZON bir D-ZON kuruluşudur.)

MUHAMMED GİRGİN :  Kurumsal kimlik çalışmalarınız için detaylı bilgi alabileceğiniz ve danışmanlık süreçlerinizde size destek verecek eğitmenlerimizdendir.

-KUBİLAY KADAYIFÇI: Danışmanlık süreçlerinizde sizlere destek verecek

D-ZON'un genel koordinatörüdür.

CEMAL USLU:

Strateji ve iş geliştirme direktörüdür. Danışmanlık sürecinizde size destek olmaya devam edecektir.

CİHAD CANSIZ:

Şirket açılışlarınız için çok uygun fiyatlara destek olabilen ve genel muhasebe süreçlerinizi yönetebilen partnerimizdir.

YUKARIDA BAHSEDİLEN TÜM YETKİLİLERİN İLETİŞİM BİLGİLERİ WHATSAPP ÜZERİNDEN SİZE İLETİLMİŞ OLACAKTIR.

ŞİRKETLERİMİZ

D-ZON

Eğitim ve danışmanlık
www.d-zon.com.tr

IG:dzon.turkiye

SENDZON TÜRKİYE

Kargolama/Ara depo

www.sendzon.com

IG:sendzon

SENDZON AMERİKA

Kargolama/Ara depo

www.sendzon.com

IG:sendzonus

WEB KİMLİĞİNİZ

E-ticaret altyapısı

www.webkimliginiz.com

IG:webkimliginiz

ADITOR

Dijital pazarlama ajansı

www.aditor.co

IG:aditor.co

Artık bir D-ZONER'sın! 
İhtiyaç duyduğun tüm bilgileri bulabileceğin D-ZON Kütüphanesi'ne erişmek için formu doldur!

 

Bizi nereden duydunuz?

Kaydın başarı ile oluşturulmuştur. D-ZON Kütüphanesi'ne erişebilmek için şifre linki en kısa süre içerisinde e-posta adresine yönlendirilecektir.

bottom of page